עמית
מעסיק
150-94pxקופת גמל-01.pngלחץ למעבר לדף הבית
כניסה לחשבון
קופת גמל - אקדמיים במחר אודות הקופה דבר היו"ר

 

אני גאה להשיק את אתר האינטרנט החדש שלנו. האתר החדש הוא חלק ממערכת של כלים לטובת השירות והקשר שלנו איתכם, העמיתים האקדמאים בדירוג המח"ר (מדעי החברה והרוח).

קופת הגמל המחר מיישמת תוכנית אסטרטגית על מנת להמשיך ולתת לכם מענה מקצועי, ניהול סיכונים איכותי והכל בכדי לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

החברה משרתת כיום עשרות אלפי עמיתים אקדמאיים ברחבי ישראל בדירוג המח"ר, עובדים שכירים בקרב אלפי מקומות עבודה המנהלים חשבונות שכירים ועצמאיים. יש לנו מחוייבות עמוקה להתאים ולענות לצרכי העמיתים שלנו הן מבחינת היכולת לתת שירות מהיר ואיכותי, לספק מגוון של תמהילי סיכון ואפיקי השקעה על מנת שכל אחד יוכל להתאים עבורו את המסלול שמתאים לצרכים וליעדים הכלכליים שלו .

החל מתחילת שנת 2021 הצטרף לנבחרת מנהלי ההשקעות של הקופה, בית השקעות מוביל ופורץ דרך - מור. משכך, החברה מנהלת את השקעותיה באמצעות 3 מנהלי השקעות מובילים שנבחרו בקפידה (בתי ההשקעות מור, אי.בי.אי. ופסגות ). תהליך זה, שבו שלושה מנהלים מובילים את הקופה מאפשרת לנו פיזור סיכונים וגמישות מלאה בקבלת החלטות ההשקעה.

אנו מתחילים בסדרת פגישות שירות שוטפות במקומות העבודה ומזמינים אתכם לפנות אלינו לתיאום ימים מרוכזים עם קבוצות עובדים, ולפגוש אותנו בכל פורום שתבקשו.

אני מאחלת לכם חוויה נעימה באתר שלנו ומזמינה אתכם לדבר איתנו.

 שלכם,

אלכסנדרה ציבולבסקי

יו"ר הדירקטוריון

יו"ר הסתדרות המח"ר

 

אודות הקופה
תשואות ודמי ניהול
שירות לקוחות
טפסים
תיאום פגישה
צור קשר
סגור
שירות לקוחות לעמית, 072-2790001
נשמח לעמוד לשירותכם
סגור
נשמח לעמוד לשירותך
סיבת הפנייה:
סגור
מבטיחים לא להפציץ לך את האינבוקס!